Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zostań Super Zakrętakiem

Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Zostań Super Zakrętakiem” realizowanego przez Stowarzyszenie „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci – ŁUPKOWA”.

Zostań Super Zakrętakiem - ulotka informacyjna

To ekologiczne przedsięwzięcie, które dzięki łatwej segregacji odpadów, w postaci zbiórki zakrętek, będzie wspierać podopiecznych hospicjum w urzeczywistnianiu ich marzeń. Jedna plastikowa zakrętka nie jest w stanie nic zdziałać, ale wrzucona do pojemnika lub worka akcji “Zostań Super Zakrętakiem” staje się cennym wkładem w budowanie i realizację marzeń pacjentów „Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci – ŁUPKOWA”.

Co zbieramy?
Plastikowe zakrętki po:

  • wodach,
  • sokach, napojach,
  • płynach , szamponach,
  • kawie, herbacie itd.

Możemy zbierać również:

  • plastikowe zatyczki,
  • opakowania po zabawkach z jajek-niespodzianek,
  • łyżeczki i miarki np. do mleka, syropu oraz inne elementy plastikowe, które są oznaczone dużymi literami PP, PE, HDPE, LDPD, najczęściej zamieszczonymi w trójkącie.

Wszystkie zbierane rzeczy muszą być czyste, pozbawione metalowych elementów (metalowych sprężynek z dozowników itp.), tekturek uszczelniających (głównie w zakrętkach od kawy, herbaty) oraz naklejek.

W przedsionku szkoły umieszczone jest tekturowe pudełko, do którego wrzucać można plastikowe zakrętki.

Im ich więcej, tym lepiej. Liczymy na Was!

Akcja jest realizowana we współpracy z Samorządem Uczniowskim.
Koordynatorem akcji jest nauczycielka biologii i przyrody, pani Katarzyna Załęska.