Sukces w konkursie międzyświetlicowym!
Sukces w konkursie międzyświetlicowym!
Z wielką radością i dumą informujemy, że nasza wychowanka świetlicy, Alicja Pepłowska z klasy 3A, została wyróżniona w międzyświetlicowym konkursie plastycznym „Wiosenna wydzieranka – pokaż, jak budzi się Twoja wyobraźnia”. organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 170 w Łodzi.
Alicjo, cała świetlica mocno trzymała kciuki! Serdecznie gratulujemy i życzymy Ci kolejnych tak wspaniałych sukcesów artystycznych!
